Na kontaktoni

Shanghai Yucheng Machinery Co., Ltd.

Adresë

Kati i 3-të, Ndërtesa 17, Nr. 68, Rruga Zhongchuang, Distrikti Songjiang, Shanghai, Kinë

Telefoni

Shitjet: 86 021 67626181

Mbështetje: 6 021 67626181

WhatsApp: +86 17701813881

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni